Четвер, 20 Червня, 2024

Як позбутися випадкових натиснень на тачпаді ноутбука

Однією з поширених проблем на ноутбуках є випадкові натиснення тачпаду під час друку на клавіатурі. Windows та драйвери тачпаду деяких марок ноутбуків пропонують опції захисту від випадкових натиснень, але їх іноді не вистачає. В такому разі може виручити невелика утиліта.

Touchpad Blocker (https://touchpad-blocker.com/) прибирає випадкові натиснення простим алгоритмом. Він блокує події миші протягом невеликого періоду часу після натискання будь-якої клавіші на тачпаді.

Програма максимально проста, але має кілька корисних опцій. Можна встановити тривалість затримки в мілісекундах. Існує настроювана комбінація клавіш для вмикання та вимкнення блокування дотиків, що корисно для ігор та іншої активної роботи з тачпадом.

Використання такої програми дозволяє залишати тачпад увімкненим увесь час. Не доведеться турбуватися про вимикання сенсорної панелі щоразу, коли вона непотрібна.

1 коментар

  1. Припускаю, що цей Touchpad Blocker – російська розробка, бо розміщене на цьому ж сайті посилання на іншу програму – Typing Helper – відсилає на інший сайт, в назві якого та в назві програми – слово Ochepyatka (тобто опєчатка). Маскуються, користуючись латиницею та англомовним контентом.

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися