Старі фото в інтернеті несуть загрозу – великі інтернет-видання видаляють свої фотоархіви

Наприклад, уже немає історичного фото моменту в історії технічних новин, коли репортер Gizmodo опублікував фотографії тоді ще не анонсованого iPhone 4

Такі популярні сайти як The Onion, Jalopnik, Deadspin, Gizmodo, BuzzFeed масово видалили свої старі фотографії. Точні причини цього не розкриваються, але за попередніми даними – старі фото стали небезпечними сьогодні. Видаляючи знімки видання хочуть вберегтися від загроз копірайту та інших скарг.

Наприклад, уже немає історичного фото моменту в історії технічних новин, коли репортер Gizmodo опублікував фотографії тоді ще не анонсованого iPhone 4.

Видання Gawker повідомляє, що цей та багато інших знімків були видалені навмисно. У виданні Buzzfeed, яке також видалило багато старих зображень з інтернету, розкрили причини цього. Тим не менш, причина Buzzfeed для цього стала відносно очевидною після того, як керівництво пояснило свої дії претензіями щодо авторських прав на старі фотографії, і деякі з них вважаються високо небезпечними.

Зникнення величезної кількості інтернет-історії зворушило редакторів інших видань. Журналіст The Verge Браян Менегус зазначив у Twitter, що в статті Gizmodo, яка демонструє відео проти профспілок Amazon, відсутні життєво важливі зображення. Інший користувач Twitter зазначає, що стаття Kotaku про збереження ігор зараз позбавлена зображень цих ігор.

Організація Internet Archive пробує боротися проти зникнення даних з інтернету і зберегти фрагменти історії. Наприклад, на цьому сервісі історична стаття про iPhone 4 все ще має фотографії.