Понеділок, 15 Липня, 2024

Як прибрати напис «Встановлює ваша організація» у Windows 10

Багато користувачів після переходу на Windows 10 побачили в меню налаштувань повідомлення «Деякі параметри встановлює ваша організація». При цьому деякі опції будуть заблокованими для зміни. Ось як позбутися цього напису.

onovlennya

Знадобляться утиліти ShutUp10 та Windows 10 Privacy Fixer. Ці програми дозволяють змінити значення змінних, щоб Windows дозволила самостійно міняти заблоковані раніше налаштування.

Якщо ви не хочете завантажувати сторонні утиліти, тоді побороти напис «Деякі параметри встановлює ваша організація» у Windows 10 можна вручну. Але для цього треба мати редакцію вище Home.

Запустіть командний рядок cmd.exe від імені адміністратора та з нього запустіть редактор групових політик gpedit.msc. У редакторі перейдіть до «Конфігурація комп’ютера – Адміністративні шаблони – Компоненти Windows – Збирання даних та оглядові версії». Знайдіть тут опцію «Дозволити телеметрію» та двічі клікніть по ній. Змініть цей параметр на «Дозволено» та натисніть «Підтвердити». Після цього ще раз клацніть на телеметрію та встановіть її як «Не встановлено».

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися