Неділя, 14 Липня, 2024

Apple віртуально вирішила проблему зламаної кнопки «Додому» в iPhone

Якщо на iPhone ламалася кнопка «Додому», раніше доводилося швидко везти мобільник у сервіс чи шукати інші способи працювати з телефоном. У новому iPhone 7 розробники Apple потурбувалися про цю неприємність. У разі поломки апаратної клавіші мобільник запропонує віртуальне рішення.

Коли сенсорна кнопка «Додому» перестає працювати, iOS 10 виводить на екрані програмну заміну. Перед цим також з’являється повідомлення, що «Кнопка «Додому» може потребувати обслуговування».

У новому iPhone 7 використана нова кнопка «Додому». Це вже не механічна, а сенсорна клавіша, до якої під’єднано вібромотор Taptic Engine. Останній повинен генерувати відчуття натиснення звичайної механічної клавіші.

За попередньою інформацією, Apple хоче взагалі відмовитися від окремої кнопки «Додому» в телефоні 2017 року. Нова сенсорна кнопка, на думку експертів, повинна підготувати користувачів до такого переходу. Цьому також допомагає віртуальна клавіша «Додому», яка схожа на вже наявне рішення Assistive Touch, але відрізняється у способі появи на екрані.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися