Понеділок, 15 Липня, 2024

Як прискорити інтернет на Android

Якщо раптом інтернет на мобільному став працювати повільніше, а сторінки відкриваються довше, тоді не поспішайте звинувачувати в цьому мобільного оператора. Цілком можливо, що причина криється в повільній роботі сервера DNS (Domain Name Server), який переводить буквені імена веб-сайтів у цифрову IP-адресу. Адже сьогодні сайти у фоновому режимі завантажують скрипти з п’яти-десяти сторонніх ресурсів, що створює додаткове навантаження на DNS-комп’ютер. У такому разі можна використати на своєму смартфоні альтернативні сервери DNS, наприклад, Google DNS чи OpenDNS.

Обидва сервіси безоплатні, але пристрої на Android не мають вбудованих інструментів для зміни постачальника DNS. У цьому випадку необхідно завантажити утиліту SetDNS, для якої потрібен рут-доступ. Після підтвердження її прав одразу після запуску, вона запропонує меню з вибором альтернативних серверів DNS.

Для продовження нормальної роботи через Wi-Fi також необхідно внести певні зміни, активувавши опції Override Wi-Fi DNS та Override 3G DNS.

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися