Понеділок, 15 Квітня, 2024

Як продати телефон на Android з максимальною вигодою

Поки старий гаджет ще не перетворився на раритетний музейний експонат на ньому можна заробити, продавши його на вторинному ринку. Щоб отримати максимальний заробіток варто попередньо підготувати телефон або планшет Android до продажу.

Почистіть телефон

Будь-який смартфон за багато місяців та років використання збирає на собі купу решток свого користувача. Не слід продавати комусь телефон з усіма вашими відбитками пальців, плямами та іншими слідами.

Передпродажна підготовка повинна включати ретельне очищення та дезінфекцію.

Особливу увагу приділіть сітці динаміка та мікрофону. Не потрібно їх очищати гострими предметами, також не варто використовувати сильний потік повітря.

Вийміть SIM-і microSD-карти

Не забудьте позбавити телефон вставлених в нього карток SIM та microSD. Це важливі елементи, а володіння SIM-картою взагалі відкриває повний контроль над сучасним життям.

У більшості сучасних телефонів для виймання карток потрібно використовувати спеціальний інструмент. Якщо його немає – підійде будь-яка скріпка чи затуплена голка, що пройде в отвір.

У будь-якому разі спершу переконайтеся, що ви ставите інструмент в правильний отвір. Часто отвір додаткового мікрофону розміщений поруч і можна його пошкодити.

Зробіть резервне копіювання даних

Продаючи свій гаджет краще його очистити від своєї інформації, а щоб вона не загубилася – завчасно зробіть її резервну копію. Якщо ви синхронізуєте свої контакти, календар і електронну пошту з обліковим записом Google, їх можна легко відновити на новому смартфоні.

Музику, відео та фотографії, можна зберігати на картці пам’яті або в «хмарі» Google Drive, Dropbox тощо.

Відв’яжіть телефон від свого акаунту

Обов’язково видаліть свій акаунт з гаджета, що хочете продати. Так ви вбережетеся від можливих проблем, коли хтось має доступ до вашої інофрмації. Покупець девайсу також матиме менше проблем, коли скине девайс до заводських налаштувань і гаджет не заблокується.

Скидання до заводських налаштувань

Якщо ви не хочете продавати гаджет у сконфігурованому вигляді з встановленими додатками – його можна скинути до заводських налаштувань. Переконайтеся, що перед цим скиданням ви видалили свій акаунт з девайсу та відв’язали пристрій від свого облікового запису.

Зберіть усі аксесуари

Додайте цінності своєму телефону чи планшету Android під час продажу, комплектуючи його аксесуарами. Якщо у вас все ще є оригінальна коробка, квитанція та гарантія, все це добре включити. Оригінальний USB-кабель, зарядний пристрій і навушники є приємними бонусами, за які покупець може бути готовий доплатити.

Зробіть гарні фотографії

Гарненько протріть свій телефон або планшет серветкою з мікрофібри і приготуйтеся зробити кілька знімків. Використовуйте нормальну камеру (тобто не інший телефон), бажано зі штативом.

Головний пріоритет при зйомці – хороше освітлення, що не створює багато тіней і не спотворює кольори.

Тримайте фон фотографії чистим, краще однотонним.

Зробіть знімки з різних ракурсів, щоб повністю розкрити візуальні особливості гаджета. Не приховуйте особливі потертості або ознаки зносу.

1 коментар

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися