Абоненти МТС отримали UMTS 3G

Абонентам МТС вже не потрібно чекати проведення конкурсу на ліцензії 3G та розгортання відповідної мережі зв’язку, щоб користуватися швидкісним мобільним інтернетом. Завантажувати файли та дивитися онлайн-фільми вони зможуть на швидкості у декілька мегабіт на секунду, для чого потрібно мати лише телефон з підтримкою UMTS.

Навіть після проведення конкурсу на ліцензії 3G жителі українських мегаполісів, наприклад, Харкова, ще можуть декілька років не отримати швидкісний мобільний інтернет. Тому МТС уклала з ТриМоб (власник єдиної ліцензії UMTS) угоду про надання національного роумінгу. Завдяки цьому абоненти ТриМоб матимуть мобільний зв’язок 2G там, де є покриття МТС, а абоненти МТС – користуватимуться 3G при наявності покриття ТриМоб.

Абоненти «МТС Україна» отримають можливість у мережі ТриМоб користуватись не тільки мобільним інтернетом з 3G швидкістю, а й всіма звичними для себе послугами, якими вони користуються в мережі «МТС Україна» без зміни SIM-карти. Для цього їм лише потрібно мати телефон із підтримкою технології зв’язку 3G UMTS (більшість сучасних мобільників).

Відчути переваги 3G UMTS першими зможуть корпоративні клієнти МТС та абоненти тарифних планів Ultra – це відбудеться вже в лютому. Потім оператор запропонує послугу користувачам інших тарифних планів контрактного і передплаченого сервісу. Детальніша інформація про умови користування національним роумінгом з’явиться згодом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я