Як роздрукувати адресну книгу iPhone на папері

Роздрукувати свої контакти можна через iCloud

Список телефонів у вашому мобільнику може бути найціннішим, що в ньому є. Однак чергове оновлення, вірус або незрозумілий глюк може спустошити адресну книгу та її копії на віддалених серверах. Не боятися цифрових загроз можна, якщо телефонна книга буде доступна офлайн на папері. Власники iPhone можуть легко роздрукувати свою адресну книгу.

Роздрукувати свої контакти можна через iCloud. Для цього спершу синхронізуйте дані в телефоні з «хмарою». Відкрийте налаштування мобільника, тапніть на ім’я свого облікового запису та перейдіть на сторінку налаштувань iCloud. Там активуйте хмарне резервування для додатка «Контакти» і на запитання «Чи потрібно поєднати наявні записи на iPhone» натисніть «Поєднати». Після цього при кожній зміні адресної книги на телефоні вона оновлюватимуться в iCloud.

Роздрукувати телефонну книгу можна на комп’ютері. Зайдіть на сайт iCloud.com під своїм обліковим записом Apple ID та відкрийте розділ «Контакти». У нижньому лівому кутку клацніть на іконку шестерні та вкажіть «Вибрати всі». Останнім кроком натисніть «Друкувати».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я