Четвер, 20 Червня, 2024

Як розширити зону покриття Wi-Fi

Для великої квартири або будинку чи за наявності великої кількості сусідів одного роутера Wi-Fi може виявитися недостатньо для нормальної роботи бездротової мережі. В такому випадку можна використати декілька роутерів для розширення покриття домашньої мережі Wi-Fi.

Найбільш оптимальним способом збільшення площі покриття є з’єднання двох роутерів за допомогою LAN-кабелю. Дротове підключення гарантує відсутність втрачених пакетів, мінімальний час пересилання даних та стійкість до перешкод.

Коли з’єднати два роутери кабелем не можливо, можна їх з’єднати по Wi-Fi. Це так званий режим репітера, який може називатися ще Repeater, Wireless Bridge, WDS. Не всі роутери підтримують таку функцію, тому зверніться до інструкції для конкретного девайсу, щоб перевірити чи є вона.

Мережі Wi-Fi на роутерах повинні мати різні імена, щоб гаджети могли вільно перемикатися між ними. Якщо назви мереж Wi-Fi будуть однаковими, девайси будуть «чіплятися» за той роутер, до якого вони підключилися першими навіть якщо рівень сигналу від нього буде низьким.

Деякі роутери пропонують функцію Roaming Assistant, з якою вони можуть «передавати» гаджет один одному. В такому випадку мережам Wi-Fi на роутерах можна присвоїти однакове ім’я, а при зменшенні сигналу від одного роутера підключені до нього девайси «підхопить» роутер з вищим рівнем сигналу.

2 КОМЕНТАРІ

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися