Четвер, 25 Липня, 2024

Як швидко дізнатися, який екран у вашому телефоні – AMOLED чи LCD

screen

Більшість виробників смартфонів акцентують увагу покупців на роздільній здатності екранів. Технологія їхньої роботи залишається на другому чи третьому планах, хоча вона безпосередньо впливає на якість зображення. AMOLED забезпечує більш насичені кольори, кращий чорний, а також дозволяє активувати неможливі для LCD режими енергозберігання. Дізнатися, AMOLED чи LCD встановлений у гаджеті, можна, прочитавши його детальні технічні характеристики онлайн. Дізнатися це також можна за допомогою простого тесту.

AMOLED та LCD працюють за різними принципами, на цьому й побудований тест. Треба розгорнути на весь екран мобільника зображення чорного прямокутника. Далі потрібно перейти в темне приміщення та подивитися на дисплей. Якщо є бодай якісь проблиски світла – це LCD. Екран AMOLED має абсолютно чорний колір, адже при його відображенні він вимкнений – це особливість цієї технології.

Щоб не шукати зображення чорного прямокутника, а потім не мучитися з його розгортанням на весь екран, можна скористатися вже готовою картинкою AMOLED test image.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися