Тим, хто працює вдома: додатки для більшої продуктивності

Завдяки швидкому інтернету, комп’ютерам та смартфонам багато речей сьогодні можна робити однаково ефективно перебуваючи як в офісі, так і вдома. Ось як перетворити свій девайс на Android на зручного помічника поза робочим столом.

  1. Скануйте документи без сканера

unnamed

Якщо вам потрібно відправити електронну копію якогось паперового документа, скористайтеся смартфоном. Він з легкістю замінить сканер з такою програмою, як Tiny Scanner. Так можна не лише робити фотокопії одиночних аркушів, а й сканувати книги у формат PDF.

  1. Не губіть свої думки

Кожен смартфон має вбудований мікрофон, який може записувати ваші ідеї, думки тощо. Просто активуйте запис та говоріть, що знаходиться в голові. Це звільнить мозок для поточних завдань, а до надиктованих ідей потім можна завжди повернутися.

  1. Створюйте та редагуйте документи

microsoft-office-apps-559x317

Для невеликих термінових правок не обов’язково шукати комп’ютер поруч. Їх можна внести безпосередньо на смартфоні. Мобільні офісні пакети також дозволять створити новий документ, щоб потім його передати колегам. Вибір подібних додатків в Google Play досить широкий.

  1. Підключайтеся до корпоративної мережі

knox-galaxy-note-4

Часто одна з причин для перебування в офісі – доступ до корпоративної мережі компанії. Але входити до неї можна вдома, скориставшись підключенням типу VPN. Організувати його можна також на смартфоні, використавши утиліту AnyConnect.

  1. Створюйте інвойси

Для роботи зі сторонніми постачальниками потрібно надавати їм відповідні документи на товар – інвойси, рахунки-фактури тощо. Друкувати їх можна безпосередньо на смартфоні. Для цього в Google Play є такі програми, як «Счет-фактура, инвойс и смета».