Неділя, 3 Грудня, 2023

Galaxy Z Fold 2 виявився сумісним з новою зарядкою Apple

Представлена для iPhone 12 бездротова зарядка MagSafe виявилася сумісною не лише з «яблучними» гаджетами. Ентузіаст спробував її на своєму Galaxy Z Fold 2, і виявилося, що мобільник від неї також заряджався.

Зарядна станція MagSafe здатна заряджати будь-який гаджет, що оснащений приймальною котушкою за стандартом Qi. Однак ця станція має особливість – вбудовані магніти, які не дадуть правильно розмістити будь-який смартфон. Правильне розміщення приймальної котушки над постачальною котушкою зарядної станції є ключовим елементом нормальної роботи технології бездротового заряджання.

Магніти MagSafe дозволяють користувачеві iPhone 12 не шукати правильне положення власноруч. Гаджет примагнітиться до зарядної станції самостійно.

У Galaxy Z Fold 2 також є магніти в корпусі, які використовуються для фіксації половинок у складеному стані. Вони не такі потужні, як у iPhone, але дозволяють примагнічуватися до зарядної станції.

На практиці MagSafe заряджає Galaxy Z Fold 2 не повною потужністю 15 Вт. Заряд акумулятора відновлюється потужністю 5 або 7,5 Вт.

MagSafe – це переродження ідеї магнітного кріплення зарядки, яке Apple використовувала у своїх ноутбуках з 2006 по 2016 роки. Зарядний кабель примагнічувався до лаптопа, звільняючи юзера від необхідності контролювати підключення. Також магнітне кріплення берегло кабель та ноутбук, якщо за кабель різко смикали, наприклад, коли його заділи ногою.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися