Середа, 24 Липня, 2024

Як слухати Google Music на сторонніх плеєрах Android

Музичний сервіс Google Play Music може зберігати до 50 тисяч ваших улюблених треків. Окрім цього, він має багату бібліотеку музики різних жанрів. Слухати їх можна не лише у фірмовому додатку, а й у сторонніх програвачах.

Для цього вам знадобиться програма GMusicFS, яка використовує досить складний «хак», через що необхідно мати в смартфоні рут-доступ. Ця утиліта робить так, що бібліотека Google Music з’являється в Android у вигляді ще одного накопичувача. Для плеєрів це виглядає так само, як і розміщення пісень у внутрішній пам’яті гаджета або на картці SD.

Завантажте GmusicFS за прямим посиланням і після інсталяції APK налаштуйте програму. Спершу надайте їй рут-доступ, а потім дозвольте їй підключатися до вашого акаунту Google. Клацніть кнопку синхронізації Sync, щоб у гаджеті з’явилася колекція музики. Якщо з першого разу синхронізація не пройде, тоді відкрийте Google Play Music і відтворіть там ті пісні, які треба синхронізувати. По завершенні змонтуйте онлайнову бібліотеку треків як диск, клацнувши кнопку Mount.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися