Вівторок, 16 Липня, 2024

На iPhone без санкцій можна зберігати до 30 заборонених фото

Через тиждень оголошення про запуск системи сканування пам’яті iPhone на заборонені фото компанія Apple розповіла подробиці про її роботу. Компанія пояснила, що система спрацьовуватиме лише на заборонених фотографіях дітей. Поки система навчається вона спрацьовуватиме тільки як знайде кілька десятків таких фото, але потім ця кількість зменшуватиметься.

Apple початково відмовлялася називати точне число фотографій, після яких на користувача накладуть санкції, наприклад, відключення його акаунту iCloud. Багато хто побоювався хибних блокувань через те, що система рахуватиме забороненим звичайне фото.

Після тижня критики у Apple розкрили, що фотографії для аналізу передаватимуться її фахівцям не одразу. Сканер повинен спершу знайти 30 фото в пам’яті iPhone, які він рахуватиме забороненими. Однак у компанії кажуть, що це число з часом буде зменшуватися разом із поліпшенням сканера.

У Apple визнають, що погано вибудували піар нового сканера. Це підштовхнуло негативну реакцію на появу такої системи. Правозахисники побоюються, що наявність такого інструменту порушує приватність користувачів, а згодом його можуть використовувати для пошуку іншого типу фотографій.

Розгортання системи лише у співпраці з центром National Center for Missing and Exploited Children, який веде базу заборонених дитячих фото у Apple пояснили, що компанія завершила угоду лише із NCMEC.

2 КОМЕНТАРІ

  1. А потім комусь у голову стрельне і будуть відстежувати чи не сфотографував ти себе без тату БЛМ чи ЛГБТ і відразу до суду. Це порушення приватності, а з тим за твориться про світу – я категорично проти

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися