Як у Gmail на Android активувати темну тему

Користувачі Android 10 можуть активувати темну тему на загальносистемному рівні

У Gmail для Android з’явилася темна тема, і вона стане доступною всім бажаючим найближчим часом. У колірній гамі цього стилю оформлення переважають сірі і чорні відтінки. Вибраний розділ пошти виділяється червоним. Аватар, мітки та інші кольорові елементи стають не такими яскравими. Ось як активувати темну тему у своєму Gmail на Android.

Необхідно встановити останню версію програми. Опція темної теми доступна в Gmail 2019.08.18.267044774 та новіше. Встановивши цю версію додатка, відкрийте його на своєму смартфоні та перейдіть у контекстне меню. Зайдіть у «Загальні налаштування», і в цьому вікні повинна з’явитися вкладка з темами. Виберіть темну тему, після чого інтерфейс програми повинен змінити своє оформлення.

Користувачі Android 10 можуть активувати темну тему на загальносистемному рівні, увімкнувши відповідну опцію в налаштуваннях смартфона.

4 КОМЕНТАРІ

  1. Від версії Gmail клієнта це не залежить, згадана опція може бути відсутня на вказаній версії в навіть на новішій, вона включається з боку сервера Google і послідовно сегментами на весь світ, з якою метою невідомо, але багато користувачів все ще не мають змоги включити темну тему і опція відсутня

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я