Як у Safari на iPhone повернути адресний рядок у верхню частину екрану

Відтепер вона розміщена в нижній частині екрану. Але якщо вам подобається її попереднє положення вгорі дисплею, його можна повернути

Одна із помітних візуальних змін iOS 15 – переміщена панель пошуку Safari, вона ж адресний рядок. Відтепер вона розміщена в нижній частині екрану. Але якщо вам подобається її попереднє положення вгорі дисплею, його можна повернути.

Відкрийте меню налаштувань сторінки (раніше називалося меню “Перегляд” або “Дії”), натиснувши “AA” в рядку пошуку. Ви не побачите його на новій порожній вкладці, тому переконайтеся, що це вкладка з вже відкритою веб-сторінкою. В меню натисніть “Показати верхній адресний рядок”, і все повернеться на попередні місця.

При використанні телефону в ландшафтному режимі панель пошуку як і раніше знаходиться вгорі, тільки з панеллю вкладок під нею. Якщо не подобається місце, яке займає панель вкладок в альбомній орієнтації, її можна видалити.

Відкрийте програму “Налаштування” і виберіть”Safari”. Перейдіть в розділ «Вкладки» і встановіть прапорець “Одна вкладка” замість “Панель вкладок”.

Якщо потрібно видалити панель вкладок в альбомному режимі, це можна зробити, відключивши перемикач “Альбомна панель вкладок” в налаштуваннях вкладок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я