Неділя, 26 Травня, 2024

Vodafone взяв два «золота» на HR Pro Awards 2021

Vodafone взяв два «золота» на HR Pro Awards 2021 – всеукраїнській премії для HR-професіоналів. Головними преміями відзначені проекти групи Vodafone у номінаціях «Рекрутинг» та «Винагорода та Визнання»:

  • Проект Recruitment EcoSystem демонструє новий для сфери рекрутингу підхід «precision recruitment», в основі якого лежать технології Big Data та Real Time Marketing, а також застосування максимально широкого спектру сучасних digital інструментів для якісного та швидкого підбору персоналу. Унікальністю проекту є те, що на етапі пошуку персоналу Vodafone застосовує власні розробки та досвід у створенні математичних моделей, що враховують сотні параметрів, та використовує тригерні механізми комунікації на базі системи Real Time Marketing. Це дозволило збільшити показник ефективності рекрутингу з 89% у 2019 році, до 94% у 2021 році.

 

  • Проект Ліга Супергероїв, реалізований на базі власної роздрібної мережі магазинів Vodafone. Він враховує інтереси та звички співробітників магазинів, найчастіше молодих людей, які віддають перевагу геймерському підходу та духу змагання. Ліга супергероїв створює саме таку атмосферу, пропонуючи співробітникам мотивуючу ідею, драйв та змагання за лідерство у команді. В результаті в 2020 плинність персоналу знизилася на 26%, а показник eNPS зріс на 27%.

«На перший погляд HR – внутрішня справа кожної компанії. Але, в результаті, корпоративні підходи та практики по роботі з талантами, надають сильний вплив на бізнес-клімат галузі та розвиток країни загалом. Тому для відповідальних роботодавців важливо брати участь у формуванні майданчиків, де HR-спільнота має можливість відкрито ділитися власним досвідом та проектами, обговорювати проблеми, ставити питання та спільно знаходити відповіді. Премія HR Awards стала професійним майданчиком, який надихає спільноту на впровадження найкращих світових стандартів. На Конференції HR Pro Awards ми із задоволенням поповнили скарбничку ідей та побачили, що наш досвід також корисний колегам”, – зауважила Надія Сіренко, директор з управління персоналом Vodafone Україна.

HR Pro Awards – всеукраїнська щорічна премія для професіоналів HR. Головне завдання премії – відзначити командні та особисті здобутки представників професії, які сприяють підвищенню рівня професійних практик в Україні.

На різних етапах Премії номінантів оцінювали експерти ринку та журі Премії – понад 50 провідних представників HR спільноти України та СЕО з 15 галузей бізнесу, які мають міжнародну сертифікацію/профільну освіту/MBA.

Детально про премію на сайті hrproawards.com.ua 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися