Як у Твіттері шукати серед своєї переписки

Пошук у переписці у Твіттері займає лише кілька кроків. Ці кроки однакові при використанні Twitter на iOS або Android. Додатково можна використовувати пошукові фільтри, щоб краще уточнити пошук.

На початку цього року Twitter оновив свою функцію прямого обміну повідомленнями. За допомогою нової панелі пошуку користувачам стало легше знаходити свої записи.

Пошук у переписці у Твіттері займає лише кілька кроків:

  1. Відкривши Twitter, перейдіть до папки “Вхідні” в нижньому правому куті програми. На сайті у браузері ПК вона знаходиться на бічній панелі навігації зліва.
  2. У папці “Вхідні” знайдіть рядок пошуку у верхній частині екрана між ескізом і значком налаштувань. Торкніться або клацніть його та введіть пошуковий запит.
  3. Twitter почне заповнюватись результатами при введенні тексту. По завершенню введення виберіть повідомлення, яке ви шукали.
  4. Twitter переведе безпосередньо до повідомлення, де було згадано введене слово.

Ці кроки однакові при використанні Twitter на iOS або Android. Додатково можна використовувати пошукові фільтри, щоб краще уточнити пошук. Наприклад, можна вказати, що потрібно знайти людину, повідомлення чи групу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я