Понеділок, 15 Липня, 2024

Як у Windows 10 вимкнути веб-камеру

Навіть директор Facebook Марк Цукерберг заклеює веб-камеру свого ноутбука. Все більше програм можуть використовувати веб-камеру і при цьому світлодіо, який має повідомляти про її роботу, може не вмикатися, оскільки він активується спеціальною командою і не залежить від роботи самої камери. Підвищити свій захист від підглядання можна, програмно вимкнувши веб-камеру.

Запустіть “Диспетчер пристроїв” комбінацією “гарячих” клавіш Win + R і ввівши devmgmt.msc у рядку для виконання команд, що з’явиться. Також можна правою кнопкою миші натиснути на іконку “Цей комп’ютер” та обрати пункт властивостей.

У “Диспетчері пристроїв” відображаються усі гаджети, що підключені до вашого комп’ютера. Знайдіть у навігаційному дереві розділ “Камери” та зайдіть у нього.

Ваш комп’ютер може мати кілька підключених камер. Відшукайте серед них веб-камеру та натисніть на неї правою кнопкою миші і після цього оперіть пункт вимкнення пристрою. Система запитає підтвердження цієї дії.

У цьому ж меню можна увімкнути камеру при необхідності її використання.

Для більшої приватності також варто вимкнути вбудований у ноутбук мікрофон, про який часто забувають. Через нього додатки та зловмисники також можуть шпигувати.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися