Як у Windows 11 налаштувати щоденну автоматичну зміну шпалер

Це чудовий спосіб щодня бачити нове місце або, можливо, навіть знайти місця, куди б згодом захотілося подорожувати. Повідомлення, як на заблокованому екрані не відображаються, але є кнопка, яка дозволяє побачити, де була зроблена фотографія

Windows 11 пропонує опцію щоденної зміни шпалер, встановлюючи картинку, яку підбирають фахівці Microsoft. Ця функція називається Windows Spotlight і дозволяє дещо освіжити користування настільним комп’ютером чи ноутбуком.

Windows Spotlight насправді не є абсолютно новою функцією. Microsoft вперше представила її в Windows 10, і вона дозволяла щоденно змінювати зображення на екрані блокування, який відображається перед входом у свій ПК. Зазвичай це фотографії з усього світу, іноді на святкування особливих подій у всьому світі. Ця бібліотека зображень регулярно оновлюється з інтернету, тому завжди можна побачити щось нове. Поряд із зображеннями Microsoft зазвичай також включає невеликі повідомлення та примітки про них.

У Windows 11 функція Spotligh на робочому столі відображає лише фотографії з усього світу. Це чудовий спосіб щодня бачити нове місце або, можливо, навіть знайти місця, куди б згодом захотілося подорожувати. Повідомлення, як на заблокованому екрані не відображаються, але є кнопка, яка дозволяє побачити, де була зроблена фотографія.

Увімкнення Windows Spotlight є дуже простим і зрозумілим процесом, але є деякі вимоги. Перше, що потрібно зробити – це переконатися, що встановлена Windows 11 build 22000.706 або новіша. Для цього перейдіть до програми «Налаштування», перейдіть до «Система», а потім виберіть «Про програму». Якщо номер вашої збірки нижчий за 22000.706, перейдіть до розділу Windows Update і завантажте останні оновлення.

Якщо у вас є необхідний номер версії, просто виконайте ці дії, щоб увімкнути Windows Spotlight:

– Відкрийте програму Налаштування.

– Перейдіть до Персоналізації в бічному меню, потім виберіть Фон.

– Відкрийте спадне меню поруч із пунктом Персоналізація фону та виберіть Windows Spotlight.

Тепер ви бачитимете нові шпалери Windows Spotlight щодня. На робочому столі також з’явиться іконка, яка дозволяє сповістити Microsoft, чи подобається вам зображення, а також побачити, де воно було знято.

Якщо ви хочете вимкнути функцію Windows Spotlight, просто поверніться на сторінку вибору фонового малюнку та виберіть інший фон.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я