Як у Windows 11 увімкнути анімацію, яку приховала Microsoft

Ці анімації з’являються в програмі «Налаштування» - коли ви наводите курсор миші на піктограми ліворуч від програми, вони тепер «оживають».

Майже кожна нова збірка Windows 11 має нові функції, параметри чи налаштування, які варто дослідити. Деякі з них очевидні, інші менш очевидні. В останньому випуску Windows 11 Microsoft приховала кілька справді вражаючих нових анімацій. Їх можна активувати, зробивши свій ПК ще красивішим.

Ці анімації з’являються в програмі «Налаштування» – коли ви наводите курсор миші на піктограми ліворуч від програми, вони тепер «оживають». Але анімація не відображається за замовчуванням. Навіть якщо у вас встановлено Windows 11 build 25188, вам все одно потрібно виконати певні кроки, щоб розблокувати ці спеціальні ефекти анімації.

Незрозуміло, чому Microsoft вирішила приховати ці нові анімації за замовчуванням. Можливо, компанія просто вважає, що анімація не готова до перегляду всіма, і цілком можливо, що є плани поширити анімацію на інші області операційної системи, такі як меню «Пуск».

Отже, як можна активувати нову анімацію? На жаль, немає простого прапорця, який можна було б увімкнути. Замість цього доведеться використовувати спеціальний інструмент, щоб розблокувати анімацію. Цей інструмент — Vivetool.

  • Переконайтеся, що на комп’ютері встановлена Windows 11 build 25188
  • Перейдіть на GitHub, щоб завантажити Vivetool (https://github.com/thebookisclosed/ViVe/releases) і розпакувати його
  • Запустіть термінал Windows у режимі адміністратора, перейдіть до профілю командного рядка#
  • Перейдіть до папки, до якої ви розпакували Vivetool, введіть команду vivetool /enable /id:34878152 і натисніть Enter
  • Перезапустіть Windows, і ви побачите нові анімації в програмі «Налаштування».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я