5 помилок, які роблять новачки з iPhone

Сучасні платформи стають інтуїтивно зрозумілими лише коли витратиш багато часу на їхнє вивчення. Тому немає нічого дивного, що новачки можуть робити багато «дитячих» помилок

Сучасні платформи стають інтуїтивно зрозумілими, лише коли витратиш багато часу на їхнє вивчення. Тому немає нічого дивного, що новачки можуть робити багато «дитячих» помилок. Ось добірка поширених помилок, які часто роблять користувачі, котрі вперше переходять на iPhone.

Ігнорування перемикача звуку

Основна функція, яку багато нових користувачів не помічають, це перемикач звуку на iPhone. Він дозволяє швидко вимкнути звуки сповіщень і дзвінків одним рухом. Просте зменшення гучності на iPhone не вимкне звуки, як це відбувається на Android.

Перемикач розташований у верхній лівій частині iPhone над кнопками гучності. Зауважте, що будильники, налаштовані в програмі «Годинник», ігнорують цей перемикач.

Якщо на перемикачі видно помаранчеву смужку, звук на iPhone вимкнено. Якщо смужки не видно, айфон відтворюватиме звуки сповіщень і дзвонитиме.

Змінити рівень гучності сповіщень за замовчуванням можна, перейшовши в меню «Налаштування» > «Звуки та тактильні відчуття». Повзунок «Рингтон і гучність сповіщення» встановить глобальне значення гучності.

Якщо ви хочете мати можливість постійно змінювати гучність сповіщень, увімкніть опцію «Змінити за допомогою кнопок». Це дозволить змінювати гучність сповіщень, коли звук сповіщень не відтворюється.

Максимальне використання простору iCloud

iCloud є основою екосистеми Apple і дані з iPhone дублюються в цю «хмару». В ній зберігаються всі фотографії, повідомлення, дані програм тощо. Крім того, iCloud створює резервну копію вашого iPhone щовечора при підключенні телефону до мережі та Wi-Fi.

iCloud також можна використовувати як просту службу зберігання, схожу на Google Drive або Dropbox. Щоб завантажити файли, вам потрібно відкрити програму «Файли» та натиснути iCloud на вкладці «Огляд».

Однак варто пам’ятати, що безкоштовна пам’ять у iCloud дуже обмежена. Apple дає лише 5 ГБ безкоштовно, а за кожен додатковий гігабайт потрібно платити щомісяця. Додатковий обсяг пам’яті починається від 0,99 доларів США на місяць за 50 ГБ і досягає 2 ТБ за 9,99 доларів США на місяць.

Якщо ви не хочете витрачати зайві гроші або не хочете раптом втратити дані, що зберігаються на платному просторі iCloud – стежте за використанням місця на ньому.

Ігнорувати Find My до того, як це знадобиться

Apple надає функцію Fund My, яка дозволяє дистанційно заблокувати та відстежувати місцезнаходження загубленого або викраденого iPhone. Вона працює навіть коли акумулятор смартфона розрядився.

Але щоб скористатися Find My у разі потреби її потрібно заздалегідь активувати. Перейдіть до «Налаштування» > [Ім’я свого профілю] > «Знайти мій» > «Знайти мій iPhone» і ввімкніть «Знайти мій iPhone». Також переконайтеся, що функція «Знайти мою мережу» активна.

Купівля невідповідних аксесуарів

Apple отримала славу, що її продукти просто працюю. Однак насправді у «яблучних» гаджетів часто виникають складнощі з підключенням один до одного чи аксесуарів. Наприклад, користувачам потрібно мати до 5 типів зарядних пристроїв, щоб заряджати гаджети Apple.

Іншим прикладом є технологія магнітного кріплення MagSafe. Вона наявна не у всіх сучасних iPhone, тому ви можете купити гаманець або павербанк з MagSafe, але ці аксесуари виявляться несумісними з телефоном.

Окрім цього Apple всіляко заважає використанню аксесуарів сторонніх виробників. Наприклад, iPhone нещодавно почав набридати сповіщенням про неоригінальні AirPods. Відомі історії, як сторонні зарядні кабелі Lightning переставали заряджати айфон після чергового апдейту iOS.

Натискання на екран, не звертаючи уваги

Досить поширена проблема на будь-якій платформі, від якої іноді страждають навіть досвідчені користувачі – клацання без приділення уваги.

Однак для новачків це особливо актуально, так як чергове бездумне натискання може призвести до результатів, які вони не зможуть відмінити. Тому не слід просто погоджуватися на всі сповіщення, щоб просто закрити їх швидше. Правильно буде оцінити, яку дію ви зробили і вирішити, чи потрібен вам результат, про який говориться у сповіщенні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я