П’ятниця, 12 Липня, 2024

Як унеможливити випадковий доступ до програм на Android

Ви, напевно, опинялися в ситуації, коли дозволяли комусь іншому взяти свій телефон. Така особа може почати нишпорити по даним та додаткам телефону. Ось де блокування додатків може стати в нагоді — і його надзвичайно легко налаштувати.

Коли ви блокуєте програму на своєму пристрої Android, ви негайно обмежуєте доступ лише до неї. Користувач повинен надати PIN-код, шаблон, відбиток пальця чи інші облікові дані, щоб розблокувати використання пристрою поза дозволеною програмою.

Коли ви закріплюєте програму, ви обмежуєте доступ до всіх інших програм і функцій на своєму пристрої. Закріплення програми є гарантією конфіденційності. Якщо вам потрібно передати комусь свій телефон, закріплення додатків дозволить їм використовувати закріплене додатки, гарантуючи, що вони не зможуть отримати доступ до інших ваших додатків, фотографій, повідомлень або особистої інформації, що дасть вам спокій.

Як заблокувати програми на Android

Рекомендований спосіб блокування додатків на Android – використання вбудованої функції закріплення. Функція закріплення Android, також відома як закріплення екрана, є інструментом безпеки, який дозволяє заблокувати ваш пристрій для однієї програми.

Крок 1. Щоб почати, перейдіть у програму «Налаштування» на своєму пристрої Android. Знайдіть і виберіть «Закріплення додатків» (App Pinning).

Крок 2. На наступній сторінці прокрутіть униз і виберіть «Закріплення програми». Він повинен бути у вимкненому положенні.

Крок 3. Увімкніть закріплення програми . Виберіть OK .

Крок 4. Наступним кроком є відкриття програми, яку ви хочете закріпити. Відкривши програму, проведіть пальцем угору від нижньої частини екрана, щоб переглянути нещодавно відкриті програми.

Крок 5. Виберіть піктограму програми , а потім виберіть «Закріпити» в меню. Виберіть «Зрозуміло» , щоб підтвердити свій вибір. Додаток закріплено.

Крок 6. Щоб відкріпити елемент, натисніть і утримуйте кнопки «Назад» і «Огляд» (або «Додому»).

Закріплення програми працює для будь-якої програми/гри, встановленої на вашому телефоні, тому сміливо використовуйте її, як вважаєте за потрібне. Також немає обмежень щодо того, скільки разів ви можете закріпити програму або як довго ви можете тримати її закріпленою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися