Понеділок, 15 Липня, 2024

Портативні флешки SSD ємністю 16 ТБ скоро з’являться на ринку

Ключовий постачальник компонентів для дискових накопичувачів випустив перший у світі власний контролер USB4. Це дозволить виробникам створити портативні флеш-накопичувачі ємністю на       16 ТБ. Зі швидкістю читання/запису 4 ГБ/с такий накопичувач може навіть перевершити ваш системний SSD.

Фірма Phison, яка займається розробкою контролерів і систем зберігання NAND, використала свою першу появу на висставці Computex, щоб дебютувати з кількома новими продуктами, включаючи PS2251-21 (U21), перший у світі однокристальний контролер USB4.

Компанія каже, що цей чип забезпечує швидкість читання та запису до 4000 Мбайт/с і є першим доступним рішенням прямого переходу USB-NAND на USB4 Gen3x2.

Наразі U21 підтримує ємність до 8 ТБ, але можна досягти 16 ТБ, і він зворотно сумісний з усіма існуючими стандартами USB, включаючи USB 2.0 і USB 3.2 у різних поколіннях і варіантах ліній.

Компанія також використала свою присутність на Computex, щоб продемонструвати своє високопродуктивне рішення для зберігання SSD E31T без DRAM, яке може досягати швидкості до 10 ГБ/с, а також свою нову серію SSD Pascari, розроблену для серверів і корпоративних програм. Пропозиції Pascari включають високопродуктивну серію X, серію завантажувальних дисків B, продукти для центрів обробки даних D, серію SATA S і серію AI для точного налаштування моделі AI.

Ще одним «першим у світі» на виставці був PCIe 5.0/CXL 2.0 Retimer PS7201, повний спектр рішень PCIe 5.0 Redriver IC і наступне покоління PCIe 6.0 Retimer IC PS7162.

Оскільки штучний інтелект був у центрі уваги на цьогорічному Computex, що не повинно здивувати абсолютно нікого, Phison також продемонструвала платформу для навчання та висновків aiDAPTIV+ LLM, яку вона розробила у співпраці з ADVANTECH, Acer Synergy Tech і ASROCK RACK.

«Нові продукти, які демонструються, не лише відображають нашу технічну силу, але й нашу проактивну реакцію на вимоги ринку, – зазначив К. С. Пуа, генеральний директор Phison. – Ми віримо, що ці інноваційні продукти принесуть значну цінність і конкурентні переваги для наших клієнтів».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися