Вівторок, 16 Липня, 2024

Щойно завантажені додатки на Android стартуватимуть одразу

Google подумав, що ми встановлюємо програми, щоб ними користуватися, і переходить до автоматичного запуску завантажень з Play Store. Функція автоматично відкриватиме додатки після їх встановлення. Функція буде необов’язковою, але код передбачає, що вона буде ввімкнена за замовчуванням.

Наразі після завантаження програми з магазину Google Play доступні кілька варіантів, за допомогою яких ви можете відкрити нещодавно завантажену програму, видалити її або проігнорувати її та продовжити перегляд магазину додатків.

Однак Google, схоже, працює над новою функцією, яка запускає програми одразу після інсталяції відповідно до коду, поміченого ентузіастом AssembleDebug. Незважаючи на те, що все ще буде можливість зберегти все по-старому, оновлення заощадить додаткове натискання кожного разу, коли ви захочете випробувати нову програму.

Версія 41.4.19 Play Store містить кілька рядків для поточної функції App Auto Open. Судячи зі значень цих рядків, схоже, що Google планує запропонувати перемикач, який дозволить вам вимкнути цю функцію. Однак ті самі рядки також чітко вказують, що цей перемикач буде ввімкнено за замовчуванням, якщо і коли Google представить цю функцію.

Окрім цієї нової функції автоматичного запуску, нещодавно було помічено, що Google працює над новою системою сповіщень для Play Store , яка нагадувала б користувачам про невідкриті програми, які вони встановили раніше. Код версії 41.2.21 програми припускає, що Play Store надсилатиме вам нагадування через 24 години після того, як ви встановили програму й залишили її невідкритою.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися