Як в Chrome на Android аналізувати зображення через Google Об’єктив

Google Lens – це технологія розпізнавання зображень, призначена для отримання відповідної інформації, пов'язаної з об'єктами

Додаток Google Об’єктив (Google Lens) використовує розпізнавання контенту на зображеннях, завдяки чому вміє не тільки шукати схожі фото. Він також дозволяє розпізнавати текст, переводити написи, дізнаватися назви наявних на зображенні рослин і тварин, підбирати товари. Знайдену в інтернеті картинку в мобільному браузері Chrome на Android можна передати в Google Об’єктив для швидшого пошуку.

Для активації Google Lens в Chrome Android наберіть в адресному рядку браузера chrome://flags/#context-menu-search-with-google-lens. Встановіть перемикач на Enabled.

Google Lens – це технологія розпізнавання зображень, призначена для отримання відповідної інформації, пов’язаної з об’єктами, які вона ідентифікує, за допомогою візуального аналізу на основі нейронної мережі. Додаток доступний для завантаження в Google Play та працює на деяких Android Marshmallow 6.0 і новіше. Повний список несумісних девайсів недоступний.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я