Вівторок, 23 Липня, 2024

Користувачі на карантині хочуть більшого занурення, це може підштовхнути популярність віртуальної реальності

Віртуальна реальність досі вважається головним драйвером для розвитку наступного покоління технологій, але користувачі останніми роками не квапилися купувати відповідне обладнання. Під час нинішнього карантину ситуація може змінитися на користь віртуальної реальності. Юзери хочуть більше вражень і глибше занурюватися у віртуальні світи, що може дати поштовх поширенню відповідних технологій.

Одним із останніх яскравих прикладів затребуваності віртуальної реальності став концерт репера Тревіса Скотта, який провели всередині комп’ютерної гри Fortnite.

Концерт зібрав 27,7 млн унікальних користувачів. Юзери за допомогою віртуальної реальності наче фізично відвідали подію за допомогою своїх аватарів Fortnite. Загалом виступ репера переглянули 45 млн разів – рекорд одночасної присутності для цієї гри.

У грі Minecraft хотіли провести віртуальний музичний фестиваль Block By Blockwest. Але його довелося перенести, бо одночасний візит 100 тисяч юзерів обвалив сервери.

Статистика показує, що під час карантину значно зросла популярність розваг. Відеотрафік зріс на 26%, ігровий трафік збільшився до 71%.

Аналітики очікують, що карантин породить нові типи контенту, як то віртуальні музичні концерти, реальні спортивні змагання з віртуальними глядачами тощо. Розробники технології віртуальної реальності можуть об’єднати свої зусилля з іншими індустріями, розширюючи популярність віртуальної реальності.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися