Як в інтернеті обмінюватися файлами необмеженого обсягу

Оскільки ToffeeShare працює за принципом P2P, до завершення завантаження файлу ні отримувач, ні відправник не повинні закривати або оновлювати вкладку браузера

Існують десятки сервісів, які дозволяють легко пересилати файли будь-кому, однак вони часто мають обмеження за обсягом чи швидкістю. Однак є сервіс, який дозволяє забути про ці перешкоди, оскільки працює за принципом P2P: отримувач завантажуватиме файл з вашого пристрою, а не зі стороннього сервера.

Для пересилання файлів без обмеження обсягу та швидкості скористайтеся сервісом ToffeeShare. Принцип роботи дуже простий: завантажте файл через велику круглу кнопку посередині сторінки ToffeeShare або просто перетягніть його у вікно браузера. Сервіс згенерує посилання і запропонує скопіювати його в буфер обміну або відправити зручним способом.

Оскільки ToffeeShare працює за принципом P2P, до завершення завантаження файлу ні отримувач, ні відправник не повинні закривати або оновлювати вкладку браузера. Сервіс сповістить, коли пересилання завершиться. Також сервіс дозволяє пересилати лише один файл за раз.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я