83% офісних працівників не можуть знайти файли

У 96% виникають труднощі з пошуком останніх версій документів чи файлів

Майже 83% офісних працівників доводиться заново робити вже існуючі документи по причині того, що вони не можуть відшукати їх в корпоративній мережі. Майже 86% відчувають складнощі з пошуком інформації для виконання своєї роботи. У 96% виникають труднощі з пошуком останніх версій документів чи файлів. Такі результати опублікували аналітики компанії з управління інформацією M-Files в ході свого дослідження.

Нинішні системи роботи з інформацією виявляються не ефективними в сучасних умовах та знижують продуктивність робітників, кажуть у M-Files. Вони опитали 1500 офісних працівників з компаній публічного та приватного сектора.

Майже 45% респондентів повідомили, що пошук документів та інформації є складним та вимагає багато часу. Також виникають складнощі з доступом до даних, якщо працювати потрібно не за корпоративним ПК. Чотири з п’яти кажуть, що вони хочуть мати доступ з мобільного телефону. Особливо мобільними прагнуть бути у Швеції, Великобританії та США, а лідером є Фінляндія, де про це сказали 91% опитаних.

Використання для роботи персональних пристроїв та файлообмінних акаунтів є найвищим у Швеції – в цій країні у такий спосіб працюють 7 з 10 офімних робітникаів. Найменш популярним такий спосіб є в Австралії та Новій Зеландії – там чинять так 5 з 10 працівників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я