83% офісних працівників не можуть знайти файли

У 96% виникають труднощі з пошуком останніх версій документів чи файлів

Майже 83% офісних працівників змушені заново робити вже наявні документи через те, що вони не можуть відшукати їх у корпоративній мережі. Майже 86% відчувають складнощі з пошуком інформації для виконання своєї роботи. У 96% виникають труднощі з пошуком останніх версій документів чи файлів. Такі результати опублікували аналітики компанії з управління інформацією M-Files під час свого дослідження.

Нинішні системи роботи з інформацією виявляються неефективними в сучасних умовах та знижують продуктивність робітників, кажуть у M-Files. Вони опитали 1500 офісних працівників з компаній публічного та приватного сектора.

Майже 45% респондентів повідомили, що пошук документів та інформації є складним та вимагає багато часу. Також виникають складнощі з доступом до даних, якщо працювати потрібно не за корпоративним ПК. Четверо з п’яти кажуть, що вони хочуть мати доступ з мобільного телефона. Особливо мобільними прагнуть бути у Швеції, Великобританії та США, а лідером є Фінляндія, де про це сказали 91% опитаних.

Використання для роботи персональних пристроїв та файлообмінних акаунтів є найвищим у Швеції – у цій країні у такий спосіб працюють 7 із 10 офісних робітників. Найменш популярним такий спосіб є в Австралії та Новій Зеландії – там чинять так 5 із 10 працівників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я