Понеділок, 22 Липня, 2024

Як в самоізоляції карантину дивитися фільми разом з друзями

Українці ще щонайменше місяць не матимуть змоги вільно переміщатися. Підтримувати соціальний контакт можна, займаючись чимось разом з друзями онлайн. Можна грати в мультиплеєрні ігри, а можна – дивитися разом кіно.

Netflix Party

Netflix Party синхронізує відеопотік у кількох людей та додає збоку чат. Додаток працює лише для Netflix у браузері Chrome.

Щоб ним скористатися, треба спершу встановити розширення в браузер, потім відкрити Netflix та запустити відео як звичайно. Іконка Netflix Party змінить колір із сірого на червоний – натисніть її. З’явиться вікно з пропозицією створити Netflix-вечірку. Контроль над відтворенням можна залишити за собою або зробити його доступним усім учасникам.

Клацніть кнопку початку вечірки, скопіюйте посилання та перешліть його друзям.

Metastream

Metastream дозволяє разом дивитися відео на Netflix, Hulu, YouTube, Twitch, Crunchyroll. Розробники цього плагіну рекомендують використовувати Firefox.

Завантаживши розширення, зайдіть на сайт https://app.getmetastream.com/ та введіть ім’я групової сесії, після чого розпочніть її та запросіть друзів. Для цього відправте їм посилання на цю сесію. Підтвердіть приєднання друзів, клікнувши на їхнє ім’я користувача. Активувати чат можна однойменною кнопкою.

Щоб запустити перегляд фільму, натисніть «Додати медіа» в центрі головного екрана. Після цього вставте посилання на відео та клацніть «Додати до сесії». Або виберіть джерело із запропонованих та в ньому знайдіть відео. Також натисніть «Додати до сесії».

TwoSeven

Розширення TwoSeven дозволяє разом дивитися Netflix, Amazon Prime Video, HBO Now, YouTube, Vimeo. Оформлення передплати також відкриває доступ до Hulu та Disney Plus.

Плагін доступний для Firefox та Chrome. Створіть акаунт, після чого натисніть «Почати перегляд». З’явиться вікно для створення приватного кінозалу. Запросіть людей, клацнувши на іконку з кількома людьми, скопіюйте посилання та відправте його друзям. Підтвердьте вхід інших людей та виберіть джерело для перегляду. Для YouTube потрібно вставляти посилання на відео.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися