Для слухняності дітей – заглушити їм інтернет

Батьківський контроль у цифрову епоху набуває нових форм. Дисциплінувати неслухняних підлітків можна за допомогою інтернету. Пристрій VexBox зробить їх слухняними через зниження швидкості доступу до Павутини.

Новий гаджет під’єднується до домашньої мережі та регулює швидкість роботи маршрутизатора. Завдяки цьому канал у десятки мегабіт може стати таким же, як колись забезпечував діал-ап, – 56 кілобіт на секунду. Сучасні сайти на такій швидкості відкриватимуться дуже довго, а дивитися відео онлайн взагалі не вдасться. Розробники кажуть, що дитині буде простіше виконати накази своїх батьків, ніж користуватися настільки повільним інтернетом.

Головним недоліком VexBox є те, що він зменшує швидкість для всіх підключених до домашньої бездротової мережі пристроїв. Розробники вже працюють над цим: наступна версія гаджета буде «різати» швидкість для окремих обраних сайтів, а інші не чіпатиме.

Гаджет VexBox поки знаходиться в режимі розробки, і для його випуску автори збирають гроші на Kickstarter. Якщо ця кампанія пройде успішно, тоді пристрій коштуватиме $79.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я