Як в Telegram ввести текст жирним шрифтом

Слова та фрази можна виділити жирним шрифтом, написати курсивом або навіть викреслити

При спілкуванні у Telegram можна додавати виразності та розставляти акценти, використовуючи форматування тексту. Слова та фрази можна виділити жирним шрифтом, написати курсивом або навіть викреслити

Форматування за допомогою контекстного меню Telegram

Спершу напишіть потрібний текст у вікні чату та, виділіть його. Однак не відпускайте палець, а утримуйте його при виділенні. З’явиться контекстне меню, в якому будуть різні опції форматування, вирізання і копіювання.

Щоб отримати перелік усіх доступних опцій запустіть контекстне меню у вигляді значка з трьома крапками справа вгорі на Android.

Виберіть один з варіантів: жирний шрифт, курсив, моно, закреслення, підкреслення, створити посилання і звичайний.

Ручне форматування тексту

Форматування безпосередньо з самого тексту вимагає попереднього запам’ятовування спеціальних символів. На початку це може здатися менш зручним, ніж попередній спосіб, але з часом такий підхід може виявитися більш швидким.

При ручному форматуванні тексту необхідно виділити область форматованого тексту спеціальними символами. Позначки потрібно ставити перед та після форматованої фрази.

Щоб виділити текст жирним шрифтом поставте дві зірочки: **жирний шрифт**. Писати курсивом можна, поставивши два підкреслення: __курсив__. Відобразити закреслене слово можна за допомогою тільди: ~~закреслено~~.

Моноширинний шрифт має фіксовану ширину символів і щоб друкувати ним необхідно поставити лапки: ‘моноширинний’