Як відключити «Центр безпеки захисника Windows»

«Центр безпеки захисника Windows» не є антивірусом, це лише панель, в якій виводиться різноманітна інформація з конфігурації системних опцій.

Досвідчені користувачі та юзери альтернативних продуктів безпеки можуть хотіти відключити вбудований «Центр безпеки захисника Windows». Він з’явився у версії ОС 1703 для того, щоб в одному місці можна було контролювати безпеку та приватність. «Центр безпеки захисника Windows» не є антивірусом, це лише панель, в якій виводиться різноманітна інформація з конфігурації системних опцій.

Завантажте програму ExecTI та запустіть її від імені адміністратора. У вікні цієї програми введіть regedit.exe для активації редактора реєстра ОС з правами системного користувача TrustedInstaller. Перейдіть до розділу HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\SecurityHealthService та знайдіть у ньому ключ з назвою Start. Змініть його значення з 2 на 4. Для відновлення роботи «Центра безпеки захисника Windows» повторно встановіть значення 2. Після буд-яких змін у реєстрі перезавантажте комп’ютер.