ASUS пропонує гравцям видобувати криптовалюту, коли вони не грають в ігри

Віртуальні гроші можна буде конвертувати в реальні через такі системи, як PayPal чи WeChat.

Останніми місяцями ринок криптовалют падає, і в цей потяг вирішила вскочити ASUS. Тайванський виробник почав заохочувати гравців видобувати криптовалюту в моменти, коли вони не грають в ігри. Віртуальні гроші можна буде конвертувати в реальні через такі системи, як PayPal чи WeChat.

Деталі ідеї ASUS поки залишаються невідомими, як і список підтримуваних криптовалют. Відомо лише, що робота сумісна з європейським законом GDPR про приватність. Це означає, що партнер ASUS, компанія Quantumcloud, яка допомагає організувати майнінг криптовалют, не збирає чутливої інформації.

Невідомими також залишаються фінансові умови угоди між гравцями та ASUS з Quantumcloud. Але точно відомо, що розбагатіти, змусивши відеокарту видобувати віртуальні гроші, а не простоювати, не вдасться. «Ви не станете швидко багатими, – йдеться на офіційному сайті Quantumcloud. – Але ви можете заробити деяку суму легких грошей, коли ваші відеокарти простоюють». Там же є примітка, що ASUS та Quantumcloud не гарантують якогось заробітку, і користувачі самі несуть усі супутні витрати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я