Як відкривати послання у Facebook без повідомлення про читання

Одна з незручностей сучасних чатів, серед яких і Facebook, у тому, що вони вимагають миттєвої відповіді, адже відправник знає з точністю до секунди, коли його повідомлення прочитали. Іноді це заважає нормально працювати чи відпочивати. Проте є спосіб читати повідомлення з чату Facebook на смартфоні так, щоб відправник про це не знав.

Для цього необхідно скористатися програмою Privy Chat for Facebook, яка заблокує месенджер Facebook на відправлення інформації про те, що бесіду в чаті читають. Користуватися утилітою досить просто, для чого спершу необхідно її завантажити з магазину Play Store. Після інсталяції в пам’ять смартфона запустіть її та увійдіть до свого облікового запису в соцмережі.

При надходженні повідомлення не відкривайте Facebook Messenger, а натомість запустіть Privy Chat. Вона автоматично завантажить історію спілкування, разом з новими надходженнями. Через обмеження політики соцмережі щодо програм сторонніх розробників можна буде читати лише текст, а ось картинки, відео чи веб-посилання відображатися не будуть.

Коли знадобиться дати співбесіднику знак, що його повідомлення прочитані, просто відкрийте офіційний клієнт Facebook Messenger.

Comments are closed.