Четвер, 13 Червня, 2024

Як відновити заводські налаштування телефона або планшета Samsung Galaxy

Незалежно від того, чи плануєте ви передати його, продати чи відправити до центру переробки, радимо завжди виконувати повне скидання пристрою до заводських налаштувань. Ще одна причина для скидання телефона до заводських налаштувань – це крайній засіб усунення несправностей. Отже, ось як скинути заводські налаштування пристрою Galaxy.

Переконайтеся, що карта microSD не зашифрована

Якщо ваш телефон має слот для картки microSD, важливо переконатися, що ваша карта microSD не зашифрована, перш ніж скинути заводські налаштування. Ключ шифрування карти microSD зберігається у флеш-пам’яті пристрою. Форматування hone без розшифровки карти робить будь-яку інформацію на картці microSD недоступною.

Щоб перевірити, чи зашифрована ваша карта microSD, відкрийте програму «Налаштування» та виконайте такі дії:

– На головній сторінці налаштувань натисніть Біометрія та безпека

– На сторінці «Біометрія та безпека» прокрутіть униз і знайдіть опцію «Шифрувати або розшифровувати SD-карту» або «Шифрувати SD-карту».

– Якщо доступною опцією є «Шифрувати SD-карту» (з написом «Готовність до шифрування» меншим текстом під ним), вам не потрібно нічого робити. Якщо доступна опція «Зашифрувати або розшифрувати SD-карту» (знизу SD-карта зашифрована дрібним текстом), вам потрібно розшифрувати SD-карту, перш ніж продовжити.

– Щоб розшифрувати SD-карту, натисніть Шифрувати або розшифрувати SD-карту, щоб відкрити параметри шифрування.

– На сторінці параметрів шифрування торкніться «Розшифрувати SD-карту» внизу сторінки — якщо буде запропоновано, введіть облікові дані на екрані блокування — і дочекайтеся завершення процесу.Після того, як ваша карта microSD буде розшифрована, ваші дані на ній більше не будуть зашифровані, тобто вони будуть доступні з вашого телефону після завершення скидання телефону до заводських налаштувань.

Відновіть заводські налаштування пристрою Samsung Galaxy

Під час скидання налаштувань пристрою буде стерто всю інформацію у внутрішній пам’яті телефону, тому радимо створити резервну копію всієї інформації на пристрої, перш ніж розпочинати процес відновлення заводських налаштувань.

Щоб розпочати процес скидання, переконайтеся, що ви знаєте свої облікові дані Samsung і Google, а також пароль або шаблон блокування екрана, тому що вам потрібно буде ввести обидва для завершення скидання. Коли він буде готовий, відкрийте програму «Налаштування» та виконайте такі дії:

– Прокрутіть униз і натисніть Загальне керування, щоб відкрити сторінку Загальне керування.

– На сторінці загального керування натисніть «Скинути», щоб відкрити сторінку «Скидання» з різними доступними параметрами скидання.

– На сторінці скидання натисніть Скидання заводських налаштувань, щоб відкрити сторінку скидання заводських налаштувань.

– На сторінці відновлення заводських налаштувань перегляньте всі облікові записи та програми, щоб переконатися, що ви нещодавно синхронізували кожну з них. Бажано переконатися, що ваші контакти синхронізовано належним чином, а для програм обміну повідомленнями створено резервні копії.

– Після того, як ви переконаєтеся, що всі ваші облікові записи синхронізовано, а ваші дані програми безпечні, прокрутіть униз і торкніться кнопки «Скинути». Якщо у вас налаштовано пароль для входу або розблокування за шаблоном, вам потрібно буде ввести його, щоб продовжити.

– На наступній сторінці відновлення заводських налаштувань натисніть кнопку «Видалити все», щоб розпочати процес відновлення заводських налаштувань.Коли ви торкнетеся «Видалити все», ваш телефон попросить вас ввести облікові дані для облікового запису Samsung, який ви прив’язали до пристрою — введіть свій пароль у потрібне поле, а потім торкніться «ОК», щоб розпочати процес відновлення заводських налаштувань.

Після початку процесу відновлення заводських налаштувань ваш телефон остаточно видалить усі дані, що зберігаються у внутрішній пам’яті вашого пристрою. Під час процесу скидання телефон перезавантажиться принаймні один раз

Завершіть налаштування пристрою, якщо плануєте продовжувати ним користуватися. Якщо ви плануєте продати свій телефон або передати його друзям чи родині, не йдіть далі.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися