Samsung почне продавати оригінальні запчастини до смартфонів

Програма схожа на ту, яку Apple оголосила минулої осені. Вона дозволяє користувачам ремонтувати дисплей, акумулятор і камеру на своїх iPhone.

Samsung приєднується до Apple, дозволивши під тиском громадського руху права на ремонт, лагодити девайси оригінальними компонентами. Придбати офіційні оригінальні деталі користувачі зможуть уже з цього літа. Також будуть доступні інструменти та посібники з ремонту в партнерстві з iFixit.

Samsung на сьогодні став останнім виробником телефонів, який випередив законодавство про право на ремонт, допомагаючи клієнтам ремонтувати власні пристрої.

Однак лінійка запчастин для ремонту буде обмежена смартфонам Galaxy S20 і Galaxy S21, а також планшетом Galaxy Tab S7+. Але компанія обіцяє, що з часом юзери зможуть ремонтувати оригінальними компонентами більше пристроїв.

Програма схожа на ту, яку Apple оголосила минулої осені. Вона дозволяє користувачам ремонтувати дисплей, акумулятор і камеру на своїх iPhone.

Samsung заявляє, що запускає програму, щоб «сприяти розвитку циркулярної економіки та мінімізації електронних відходів». Хоча вона так само, ймовірно, відповідає на тиск регуляторів. Минулого року Федеральна торгова комісія (FTC) заявила, що буде боротися з обмеженнями щодо незаконного ремонту.

За кордоном Франція тепер вимагає від виробників телефонів пропонувати запасні частини протягом щонайменше п’яти років і розкривати споживачам результати ремонту. І Великобританія, і Європейський Союз також запровадили правила щодо права на ремонт великої техніки, а потім, можливо, звернуть свою увагу на мобільні пристрої.

Хоча виробники телефонів тепер можуть відчувати себе змушеними постачати запчастини та посібники споживачам, це не означає, що сам ремонт буде легшим. Згідно з інструкцією по ремонту Galaxy S21, деякі етапи включають роботу, яка липка і складна, вимагає теплового пістолета і ванни із ізопропіловим спиртом. Це приладдя необхідне для знімання дисплею та батареї.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я