Субота, 2 Березня, 2024

Як відправляти відкладені повідомлення на iPhone

Ви можете налаштувати автоматизацію в програмі «Ярлики», щоб запланувати відкладене текстове повідомлення на iPhone. Виберіть час доби, введіть повідомлення та одержувача та збережіть автоматизацію. Пам’ятайте, що заплановане повідомлення повторюватиметься автоматично, якщо ви його не вимкнете або не видалите.

[block]

Apple не представила функцію надсилання відкладених текстових повідомлень на iPhone. На момент написання цієї статті в грудні 2022 року вбудована функція для планування текстових повідомлень не існує.

Одне просте рішення — встановити нагадування за допомогою програми «Нагадування» на iPhone. Тоді, коли ви отримаєте нагадування, просто введіть і надішліть своє повідомлення в цей час. Однак для цього потрібно мати доступ до телефону в запланований час, що не завжди вдається.

[block]

Це може бути не ідеальним рішенням, оскільки для налаштування потрібно кілька хвилин. Крім того, ви повинні не забувати видалити автоматизацію, якщо ви не хочете, щоб відправка повідомлення повторювалася. Але це рішення на даний момент найближче до функції запланованої відправки.

Щоб почати налаштування відкладеного текстового повідомлення, відкрийте програму «Ярлики» на своєму iPhone. Якщо ви видалили її, ви можете повторно завантажити її безкоштовно в App Store.

Виберіть вкладку «Автоматизація» внизу та торкніться знака «плюс» у верхньому правому куті. Потім виберіть «Створити особисту автоматизацію».

У верхній частині наступного екрана виберіть «Час доби». На наступному екрані «Коли» виберіть «Час дня» та виберіть час у полі, що з’явиться.

Крім того, ви можете вибрати «Схід» або «Захід» і вибрати зсув у часі. Наприклад, якщо ваш одержувач полюбляє отримувати повідомлення від самого ранку, ви можете вибрати час близько сходу сонця.

У розділі «Повторити» внизу виберіть «Щодня», «Щотижня» або «Місяця». Це зручно, якщо ви хочете регулярно надсилати повідомлення, наприклад, нагадування для члена родини. Торкніться «Далі».

Хоча ви можете не захотіти, щоб ваше текстове повідомлення надсилалося безперервно, потрібне налаштування повтору. Якщо ви хочете запланувати одноразове повідомлення, просто видаліть автоматизацію після надсилання сповіщення.

На екрані «Дії» розгорніть розділ «Пропозиції наступних дій» і виберіть «Надіслати повідомлення». Потім на наступному екрані ви використаєте верхнє поле для налаштування тексту.

Натисніть «Повідомлення» синього кольору та введіть текст. Потім торкніться синього кольору «Одержувачі», виберіть або введіть контакт і виберіть «Готово».

Потім ви побачите текстове повідомлення та одержувача в полі. Якщо вас це влаштовує, натисніть «Далі», щоб продовжити.

На останньому екрані ви переглянете час для запланованого тексту. Якщо ви хочете отримати запит перед надсиланням тексту, залиште перемикач увімкненим для параметра Запитувати перед запуском.

Якщо ви вимкнете перемикач, вам буде запропоновано підтвердити це рішення. Потім ви можете увімкнути наступний перемикач, який з’явиться для сповіщення під час запуску, якщо хочете. Це зручно, щоб побачити, коли текстове повідомлення надсилається.

Натисніть «Готово», щоб зберегти автоматизацію.

Потім ви повернетеся до екрана автоматизації в програмі «Ярлики». Ви можете запланувати інше текстове повідомлення таким же чином або просто закрити програму.

Якщо ви хочете виконати лише одноразове заплановане надсилання, ви можете видалити або вимкнути створену автоматизацію після надсилання тексту. Спробуйте запланувати нагадування для себе або примітку в програмі календаря, щоб зупинити автоматизацію після її завершення.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися