Четвер, 30 Травня, 2024

Як відтворювати музику на смартфоні, а керувати програвачем з комп’ютера

На смартфоні можна запустити відтворення музики і перемикатися між треками, не відволікаючись на нього з комп’ютера на Windows 10. Таку можливість надають оновлені додатки від Microsoft.

Оновіть додатки «Ваш телефон» на комп’ютері та «Диспетчер вашого телефона» на смартфоні до останніх версій. Якщо ви раніше не користувалися цими програмами, додатково потрібно синхронізувати два гаджети. Для роботи цих додатків потрібна версія Windows 10 не нижче October 2018 Update та Android 7 і новіше.

У налаштуваннях програми «Ваш телефон» на Windows 10 потрібно дозволити управління аудіовідтворенням. На Android треба надати дозвіл на показ повідомлень від програми «Диспетчер вашого телефона».

Після синхронізації смартфона та ПК у додатку «Ваш телефон» на комп’ютері керувати музикою можна буде в розділі «Управління відтворенням музики, яка грає зі смартфона». Можна ставити трек на паузу, переходити на наступний, бачити назву поточного треку. Також у додатку відображається назва альбому та його обкладинка.

Керувати з ПК відтворенням музики на смартфоні можна у таких додатках: Spotify, Pandora, Amazon Music, Google Play Music, YouTube Music, Xiaomi Music, Google Podcast.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися