П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Як витягнути зламаний у гнізді штекер навушників

Достатньо випадково сильно натиснути на штекер навушників mini-jack – і він може зламатися прямо в гнізді. Гарантованим способом дістати його звідти є розбирання гаджета, в якому він застряг. Але до цього можна спробувати кілька простіших варіантів.

speaker_tip_broken_off_01[1]

Візьміть тоненький предмет, який зможе пролізти у вузьке гніздо аудіороз’єму. Це може бути, наприклад, сірник чи пластиковий стрижень. Крапніть на його торець трохи суперклею та дочекайтеся, поки він дещо загустіє – так він не розтечеться в роз’ємі. Після того як усе буде готово, можете приступати безпосередньо до самої процедури. Вставляйте стрижень в гніздо рівно по центру, поки не торкнетесь поламаного штекера. Як тільки це сталося, тримайте в такому положенні сірник протягом декількох хвилин. Далі потягніть за сірник та витягніть зламану частину штекера.

Якщо штекер застряг надто сильно і клей не допомагає, тоді можна використати олов’яний припій та мідний дріт діаметром 2-3 мм. Шматочок олова покладіть на зламаний штекер, а зверху притисніть дротом. Нагрівайте дріт, поки припій не розплавиться. Потримайте збірку в такому положенні хвилину-дві, і можете спробувати витягнути штекер.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися