Субота, 15 Червня, 2024

Як вполювати рідкісних покемонів у межах правил

Багато хто з мисливців на кишенькових монстрів відверто втомився, блукаючи містом у пошуках рідкісної здобичі. Метод полювання, про який йтиметься далі, вперше було описано на офіційному форумі Pokemon Go. Згодом він знайшов чимало підтверджень і позитивних відгуків, хоч і не дає 100% результату.

pokemon_go_incense_01

Початкові інвестиції: 3-4 години вільного часу та декілька принад (incense), які можна придбати в ігровому магазині. Далі необхідно відшукати зону, де в радіусі 1,5-3 км відсутні будь-які ігрові об’єкти. Тобто це має бути «пустир» до самого горизонту без доріг, покекстопів,  будівель тощо. Попередню розвідку можна провести за допомогою мап Google.

pokemon_go_incense_02
Опинившись у такій зоні, необхідно активувати принаду (incense) та чекати. Можна сидіти на одному місці, але краще рухатися. Ідея полягає в тому, що, не маючи об’єктів, які визначають тип місцевості, гра починає генерувати довільних покемонів, які з’являтимуться біля гравця.

pokemon_go_incense_03
Звісно, зграй рідкісних монстрів під ногами плутатися не буде. Але, як зазначають деякі гравці, після використання 2-3 принад раз на півгодини починають з’являтися покемони, які ще відсутні у колекції гравця.

Таке «полювання» можна вдало сумістити з виїздом по гриби чи пікніком. Головне – не опинитись у халепі з розрядженим смартфоном і не заблукати.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися