Як встановити Fortnite на Android, iPhone, iPad

смартфони з встановленою грою продають по $10 000

Однай з найпопулярніших ігор сучасності зникла з магазинів Apple App Store і Google Play Market. Це сталося внаслідок дій розробника цієї гри Epic Games і поки він судиться з Apple і Google, смартфони з встановленою грою продають по $10 000. Однак витрачати такі гроші не обов’язково – Fortnite все ще можна встановити.

На iPhone або iPad гру можна встановити лише якщо ви її вже колись встановлювали. Відкрийте додаток магазину App Store, натисніть на іконку свого профілю та перейдіть в «Покупки». У списку знайдіть Fortnite і тапніть на іконку хмари зі стрілкою вниз. Варто відзначити, що Apple може заборонити і цей спосіб установки.

Власникам Android отримати Fortnite найпростіше, оскільки ця ОС поки ще дозволяє встановлювати додатки зі сторонніх джерел. Зайдіть на офіційний сайт гри fortnite.com та скачайте APK-файл. У файловому менеджері перейдіть в папку Downloads та тапніть на скачаний файл для запуску установки. По завершенню увійдіть до свого облікового запису або створіть новий акаунт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я