Понеділок, 15 Квітня, 2024

Як вставити SIM-карту в телефон Android

Після розпакування вашого нового смартфона Android перше, що ви захочете зробити, це вставити SIM-карту. Таким чином ви будете готові почати телефонувати та матимете робоче з’єднання для пересилання даних після завершення початкового налаштування. А якщо у вас немає з’єднання Wi-Fi, вам також знадобиться SIM-карта та з’єднання для пересилання даних, щоб завершити процес початкового налаштування.

Майже всі нові смартфони сьогодні постачаються з невеликим спеціальним лотком для SIM-карти, який розміщується збоку, угорі чи внизу телефону.

Вставлення SIM-карти в смартфон є дуже простим процесом, але декому це може здатися дещо заплутаним, оскільки існують різні SIM-карти, і процес залежить від OEM-виробника Android. Якщо у вас iPhone, ця інструкція також працює.

1. Вимкніть смартфон.

2. Наступний крок — знайти лоток для SIM-карти. Якщо ваш телефон має чохол, переконайтеся, що він знятий. Залежно від вашого смартфона, його можна знайти збоку, угорі чи внизу. Ви побачите маленький отвір поруч із лотком, як показано на зображенні нижче.

Примітка. Більшість телефонів також мають отвори для мікрофона поблизу лотка для SIM-карти, тому переконайтеся, що ви не помилилися. Якщо два отвори розташовані поруч, отвір лотка для SIM-карти буде частиною дизайну лотка для SIM-карти.

  • Лоток для SIM-карти збоку
  • Лоток для SIM-карти внизу

Щоб відкрити лоток, вам знадобиться інструмент для виймання SIM-карти. Знайти інструмент можна в коробці смартфона. Якщо у вас його немає, ви можете скористатися скріпкою або шпилькою.

3. Вставте інструмент SIM або скріпку в отвір поруч із лотком і натисніть на нього вказівним пальцем, щоб висунути лоток. Не прикладайте занадто багато сили. Лоток повинен легко висуватися.

4. Витягніть лоток для SIM-карти зі смартфона та покладіть його на чисту тверду поверхню. Також запишіть положення лотка. Це полегшить його повторне вставлення.

5. Залежно від вашого телефону вам може знадобитися Nano або micro SIM. Майже всі сучасні Android-смартфони використовують Nano SIM.

Якщо ваш телефон має дві SIM-карти, лоток для SIM-карти матиме два слоти. Деякі телефони Android також мають гібридний лоток для SIM-карти, який може вмістити дві SIM-карти або одну SIM-картку та картку microSD.

6. Вставте SIM-карту в слот 1 логотипом догори та золотим/бронзовим чіпом донизу. У деяких телефонах Android використовується лоток для SIM-карт, який може вмістити дві SIM-карти одна до одної. У такому разі розмістіть SIM-картку золотистим/бронзовим чіпом догори та логотипом донизу. Зауважте, що картка підійде лише в один бік.

7. Тепер обережно вставте лоток для SIM-карти назад у смартфон. Лоток повинен легко ковзати без опору. Не застосовуйте силу. Якщо він не входить або застряг, це означає, що ви штовхаєте лоток у неправильному напрямку або неправильно розмістили SIM-карти. У такому випадку обережно витягніть лоток. Переконайтеся, що SIM-карти належним чином підігнані до лотка.

8. Після вставлення SIM-карти увімкніть смартфон.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися