Субота, 22 Червня, 2024

Як вимкнути рекомендований контент у меню «Пуск» у Windows 11

Меню «Пуск» Windows 11 має новий розділ, в якому демонструється рекомендований для вас контент. Але часто цей розділ може бути непотрібним, та ще й займає половину місця в меню «Пуск». І ось як його можна вимкнути.

Розділ з рекомендованим контентом складається здебільшого з двох речей: нещодавно створених/завантажених файлів і нещодавно встановлених програм. Для деяких корпоративних користувачів він також може містити рекомендації щодо відповідних файлів у мережі компанії.

Якщо ви не хочете, щоб ваші останні файли та програми відображалися безпосередньо в меню «Пуск», ви можете зробити так, щоб рекомендований контент не відображався. Однак це половинчасте рішення, оскільки хоча контент буде видалено, розділ «Рекомендовано» все одно займатиме місце, він просто буде порожнім.

Щоб заблокувати відображення інформації у розіділі «Рекомендовано»:

  • Відкрийте програму «Налаштування» та виберіть «Персоналізація» в меню зліва.
  • Натисніть «Пуск» .
  • Тут ви побачите три перемикачі. Встановіть їх усі на Вимкнено , якщо не хочете бачити будь-який рекомендований контент:
    • Показувати нещодавно додані програми (увімкнено за замовчуванням): вмикає або вимикає рекомендації для програм, які ви нещодавно встановили на своєму ПК.
    • Показувати програми, які найчастіше використовуються (за замовчуванням вимкнено): вмикає або вимикає рекомендації для програм, які ви відкриваєте найчастіше
    • Показувати нещодавно відкриті елементи в меню «Пуск», «Списки переходів» і «Провідник файлів » (увімкнено за замовчуванням): вмикає або вимикає рекомендації для документів і зображень, які ви нещодавно відкривали або створювали. Вимкнення цього також видаляє «Останні» на домашній сторінці Провідника.
  • Необов’язкова дія: у розділі «Макет» (угорі сторінки) виберіть «Більше шпильок» , щоб зменшити розмір розділу «Рекомендовано».

Тепер у вашому меню «Пуск» не відображатиметься рекомендований контент, і у вас буде більше місця для закріплених елементів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися