Субота, 13 Липня, 2024

ChatGPT дозволив надвигідно експлуатувати чоловічу самотність: дівчина заробила $71 610 за тиждень

Публічно вона говорить, що хоче допомогти вилікувати самотність, але встановлений нею тариф більше схожий на надзвичайно вигідну експлуатацію цієї самотності. Керін Марджорі залучила штучний інтелект, щоб продавати себе ще більшій кількості самотніх чоловіків одночасно. За спілкування зі своїм віртуальним клоном вона встановила тариф $1 на хвилину і за перший тиждень заробила $71 610.

Ідея продавати самотнім чоловікам віртуальну комунікацію з вродливою жінкою існує уже багато десятків років. На сайтах вакансій часто можна зустріти оголошення про пошук операторів чатів для спілкування з іноземцями. Існують навіть спеціальні сервіси, які надають платформу для такої комунікації: жінкам потрібно лише зареєструвати свій акаунт.

Однак ця ручна праця досить погано масштабується: один оператор може одночасно спілкуватися лише з кількома співрозмовниками.

Відома 23-річна Snapchat-блогерка Керін Марджорі перейшла на наступний рівень цього бізнесу. Вона запустила свого віртуального клона на базі штучного інтелекту ChatGPT GPT-4, щоб ще більше монетизувати свою аудиторію у 1,8 мільйона підписників.

Чат-бот під назвою CarynAI описується як «віртуальна дівчина». Це дозволяє шанувальникам Марджорі «насолоджуватися приватними, персоналізованими розмовами» з цифровізованою дівчиною.

У одному зі своїх твітів Марджорі написала, що уже має 10 000 бойфрендів.

Марджорі, яка у своїй біографії у Твіттері називає себе «першим інфлюенсером, перетвореним на штучний інтелект», написала, що хоче комунікувати за допомогою бота з максимально можливою кількістю людей одночасно.

Бот став вірусним, і Марджорі потрапила в заголовки, викликала негативну реакцію та навіть отримала кілька погроз смерті . Бот також розпалив дискурс навколо етики чат-ботів-компаньйонів.

«Чоловікам кажуть придушувати свої емоції, приховувати свою мужність і не говорити про свої проблеми, — написала 23-річна Марджорі. – Я обіцяю виправити це за допомогою CarynAI. Я працювала із провідними психологами світу, щоб легко додати [когнітивну поведінкову терапію] та [діалектичну поведінкову терапію] в чати. Це допоможе подолати травму, відновити фізичну та емоційну впевненість і відновити те, що забрала пандемія».

Вона також каже, що CarynAI є першим кроком у правильному напрямку для подолання самотності.

У CarynAI вже понад 1000 платних передплатників, і Марджорі сказала Fortune, що, на її думку, вона може врешті-решт приносити 5 мільйонів доларів на місяць, виходячи з того, що 20 000 із 1,8 мільйона її підписників у Snapchat підписалися на послугу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися