Як з Android зробити другий екран для комп’ютера

second-display-tablet

Старі планшети та смартфони з Android можуть отримати нове життя поруч з вашим ПК. Ви можете перетворити їх на другий екран або використовувати їх, як звичайно, керуючи гаджетами через мишку та клавіатуру комп’ютера.

Для цього знадобиться утиліта DeskDock. Вона складається з двох частин: сервера для ПК та клієнта для мобільного девайсу. Серверний клієнт доступний за цим посиланням та працює під macOS, Windows і Linux. Для його роботи необхідно мати на комп’ютері попередньо інстальовану Java, яку можна завантажити із сайту Oracle.

Робота DeskDock відбувається через режим ADB, яким користуються розробники програм для Android для відлагодження додатків. Активуйте цей режим у налаштуваннях мобільного девайсу та підключіть його по USB до ПК. Операційна система почне інсталювати драйвери ADB – їх можна знайти в пам’яті мобільного гаджета та попередньо скопіювати на ПК.

bufer-obmena02

На мобільному гаджеті після цього з’явиться запит з проханням дозволити з’єднання. Підтвердьте його, а також поставте позначку «Завжди дозволяти з цього комп’ютера».

screenshot_2016-09-13-15-19-22

Після цього інсталюйте мобільний клієнт DeskDock та перейдіть у ньому на вкладку Status. У ній натисніть кнопку Connect, і комп’ютер автоматично з’єднається з мобільним гаджетом. На екрані мобільного з’являться підказки з «гарячих клавіш».

screenshot_2016-09-13-15-20-51

А в системному треї DeskDock сповістить, що з’єднання відбулося.

bufer-obmena03

Зайшовши тут же в Settings, можна налаштувати розміщення додаткового мобільного екрана, наприклад, справа від дисплея ПК.

bufer-obmena04

Керувати Android мишкою та клавіатурою можна, як на звичайному додатковому екрані: перетягніть на нього курсор, і він з’явиться на мобільному дисплеї. Функція спільної клавіатури доступна у платній версії DeskDock.

screenshot_2016-09-13-15-22-26