Як без інтернету передати додаток з одного Android на інший

Таким чином можна передавати лише програми, що були встановлені з Play Маркет.

Користувачі смартфонів Android можуть ділитися програмами, навіть якщо в них немає доступу в інтернет. Доступ в онлайн потрібен, щоб завантажити програму з Google Play. Той юзер, який вже має встановлений додаток, може передати його іншому через функцію Nearby Share.

Для пересилання додатків по Nearby Share не використовується мобільний інтернет. Дані надсилаються по Wi-Fi через функцію Wi-Fi Direct, тому девайси повинні її підтримувати. Також на обох пристроях повинен бути встановлений Play Маркет 24.0 або вище.

Щоб відправити по Nearby Share додаток, запустіть Play Маркет на обох смартфонах. У розділі «Мої програми та ігри» виберіть вкладку «Поділитися».

На першому смартфоні виберіть «Відправити», а на іншому – «Отримати».

Вкажіть, які програми потрібно відправити. Відправник почне пошук отримувача, і коли останній з’явиться у списку – тапніть на нього.

На екрані обох мобільників з’явиться код безпеки. Якщо він збігається – з’єднання встановлено, на смартфоні одержувача натисніть «Отримати».

Після завершення передачі додатка натисніть «Встановити все» для його інсталяції.

Таким чином можна передавати лише програми, що були встановлені з Play Маркет. Утиліти, які встановлені з інших магазинів додатків, не будуть відображатися у списку для відправлення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я