Четвер, 30 Листопада, 2023

Як з результатів пошуку Windows 11 приховати певні типи файлів

Часто буває, що вбудований пошук у Windows показує зайві файли, наприклад, фотографії або відео. Якщо ви не хочете, щоб такі типи файлів видавалися в пошуку, комп’ютер можна налаштувати відповідним чином. Ось як виключити певні типи файлів при пошуку у Windows 11.

У Windows 11 можна вибрати будь-який тип файлу і заблокувати його відображення в результатах пошуку. Наприклад, якщо не хочеться бачити фотографії у форматі PNG у результатах пошуку, цей тип файлів можна доадати до списку заблокованих на комп’ютері.

Щоб вказати типи файлів для приховування, відкрийте меню Пуск і знайдіть “Параметри індексування”. Потім виберіть цей параметр у результатах пошуку.

У вікні “Параметри індексування” натисніть кнопку “Додатково”. У вікні “Додаткові параметри” перейдіть на вкладку “Типи файлів”.

На вкладці “Типи файлів” відображені всі формати файлів, які Windows в даний час показує в результатах пошуку. Щоб виключити тип файлу з індексу, зніміть прапорець з цього типу.

Якщо потрібного формату немає в списку, натисніть “Додати нове розширення в список”, введіть розширення файлу і натисніть “Додати”.

Потім вгорі перейдіть на вкладку “Налаштування індексу”. На вкладці “Налаштування індексу” поруч з “Видалити і перебудувати Індекс” натисніть “Перебудувати”. Це створить новий індекс пошуку, який виключаить обраний тип файлу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися