Mario Kart Tour з’явиться на смартфонах: відома точна дата

Аналітики вважають, що вона може стати першою грою компанії, яка заробить мільярд доларів.

Популярна забавка від Nintendo під назвою Mario Kart Tour скоро стане доступною і на мобільних гаджетах. Компанія вже оголосила точну дату старту – чекати залишилося недовго. Хоча у Nintendo не називають, для яких платформ вийде гра, деякі експерти переконані, що вона стане доступною як для Android, так і для iOS.

Сьогодні вже проводиться попередня реєстрація на Mario Kart Tour. Сама забавка стане доступна з 25 вересня. Бета-версія гри для Android з’явилася на початку нинішнього року.

У Nintendo роблять великі ставки на Mario Kart Tour. Деякі аналітики вважають, що вона може стати першою грою компанії, яка заробить мільярд доларів.

Попередній мобільний реліз Super Mario Run не став таким популярним, але експерти кажуть, що у нього менша придатність до повторного проходження, а також мультиплеєра. У Mario Kart геймплей добре підходить до повторних ігор, а також змагань з іншими людьми. Також, на відміну від Super Mario Run, управління Mario Kart краще підходить для сенсорних екранів мобільних пристроїв.

Попередня реєстрація відкрита на офіційному сайті Mario Kart.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я