Як за допомогою календаря Google змінювати власні звички

Електронні календарі можуть не лише нагадувати про заплановані справи та зустрічі. Вони також можуть допомогти в досягненні поставлених перед собою цілей. Саме така функція нещодавно з’явилася в популярному календарі Google Calendar.

Звісно, замінити власну силу волі жоден календар не зможе. Проте Google Calendar може допомогти знайти найкращий час для виконання поставлених планів. Для цього в додатку Google Calendar на iOS або Android необхідно тапнути кнопку у вигляді плюса та вибрати «Цілі». Програма поставить кілька питань, наприклад, до якої категорії відноситься завдання, яку активність треба запланувати. Після цього вкажіть, як часто ви хочете працювати над поставленою ціллю – від одного разу на тиждень чи щодня. Також приблизно визначте, скільки часу триватиме одне заняття, та виберіть найкращий час для нього.

goals_create_final

Рештою займеться сам календар – він пропонуватиме відхиляти заплановане заняття або позначати його як виконане. Окрім цього, якщо під час планування завдання вибрати опцію «У будь-який час», тоді Calendar самостійно знайде вільний період у вашому розкладі.

goals_defer_final

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я